Planista produkcji

Dla naszego Klienta, jednego z największych producentów suchej karmy dla zwierząt domowych w Europie poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

PLANISTA PRODUKCJI

Zadania:

  1. Planowanie produkcji zgodnie z najlepszymi standardami
  2. Rozliczanie zleceń produkcyjnych
  3. Przygotowywanie raportów produkcyjnych i innych
  4. Ścisła współpraca z Kierownikiem Produkcji oraz Działem Controllingu
  5. Dbanie o maksymalizację efektywności produkcji
  6. Wspieranie Kierownika Produkcji w alokacji zasobów ludzkich i technologicznych

Wymagania:

  1. Wyższe wykształcenie (preferowane techniczne)
  2. Znakomita znajomość MS Office, a w szczególności biegłe posługiwanie się Excelem
  3. Gotowość do zmierzania się z wyzwaniami związanymi z rozwojem rynku i wzrostem kompleksowości planowania produkcji i raportowania
  4. Dynamizm i komunikatywność
  5. Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  6. Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  7. Znajomość oprogramowanie klasy ERP będzie silnym atutem
  8. Doświadczenie w planowaniu produkcji

Oferujemy:

  1. Wysoce konkurencyjny pakiet wynagrodzenia (doskonałe wynagrodzenie bazowe oraz atrakcyjne warunki premiowania)
  2. Dodatkowe benefity: Karta Multisport i opieka zdrowotna
  3. Pracę w międzynarodowym, dynamicznym zespole
  4. Możliwość rozwoju zawodowego
  5. Bezpośredni kontakt z najnowocześniejszą technologią produkcji i raportowania oraz rozwijanie kompetencji i umiejętności
announcement.apply