Asystent Administracyjny z językiem francuskim

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży petrochemicznej, poszukujemy kandydatów na następujące stanowisko:

Asystent administracyjny z językiem francuskim
(Warszawa, Śródmieście)

Hybrydowo: 3 dni stacjonarnie, 2 dni zdalnie

Obowiązki:

  • Analizowanie, skanowanie i sprawdzanie zgodności faktur międzynarodowych Klienta,
  • Przetwarzanie faktur przy użyciu specjalnego narzędzia do automatycznego rozpoznawania danych, (Flexicapture), aby zapewnić dobrą integrację danych z oprogramowaniem handlowym (ARTIC),
  • Sprawdzanie zintegrowanych danych (produkt zgłoszony do odzyskania podatku VAT lub nie) i wprowadzanie linii faktur, jeśli to konieczne,
  • Powiadamianie klientów w przypadku odrzucenia faktur,
  • Uczestniczenie w rejestracji list tankowania paliwa,
  • Gromadzenie wszystkich faktur i obowiązkowych dokumentów w oprogramowaniu ARTIC przed wysłaniem do różnych urzędów podatkowych lub celnych UE,
  • Sprawdzanie wiarygodności każdego wniosku przed jego złożeniem do Urzędu Skarbowego przez urzędników klienta (przestrzeganie okresów wysyłania),
  • Uczestniczenie w różnych zadaniach administracyjnych we współpracy z inspektorami ds. klientów w odniesieniu do portfela klientów i składania VAT lub oleju napędowego,
  • Praca w koordynacji z centralą we Francji.

Wymagania:

  • Dobre wyczucie analizy, rygor, organizacja, autonomia i osobiste zaangażowanie
  • Wymagane wykształcenie wyższe lub średnie i minimalne doświadczenie zawodowe
  • Znajomość języka polskiego i francuskiego, wymagana znajomość trzeciego/czwartego języka oraz gotowość do pracy w kontekście międzynarodowym
  • Narzędzia Microsoft Office i umiejętność dostosowania się do oprogramowania technicznego
  • Praca z wysokim poziomem wymagań i silna reaktywność
  • Zapewnienie wysokiej jakości usług

Klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
  • Pakiet benefitów

announcement.apply