Category Manager HA Products

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży elektroniki użytkowej poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Nazwa stanowiska: Category Manager HA Products

Lokalizacja: Warszawa

Tryb pracy: Stacjonarna (1 dzień Home Office)

Raportowanie do: Product Director

Zakres obowiązków:

  • Analiza rynku oraz przedstawienie najlepszych rekomendacji, które mają wpływ na sprzedaż
  • Zarządzanie budżetem dla poszczególnych grup produktowych oraz kontrola wykorzystania budżetów na działania związane z przypisanymi grupami produktowymi
  • Tworzenie pomysłów oraz rozwiązań produktowych
  • Kreowanie marketingu strategicznego na dany produkt
  • Stałe monitorowanie sytuacji rynkowej, dostosowywanie strategii marketingowej do zmian rynkowych
  • Działanie na rzecz zwiększenia sprzedaży
  • Współpraca z pracownikami innych działów firmy oraz zewnętrznymi dostawcami usług, zapewniająca realizację strategii marketingowej
  • Przygotowywanie i przedstawianie raportów z realizacji polityki marketingowej podległej kategorii

Wymagania:

  • 3-5 lat doświadczenia zawodowego w zarządzaniu produktem (preferowana kategoria AGD)
  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomia, marketing itp.
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Silne umiejętności analityczne, zdolne do interpretacji informacji ilościowych i ilościowych jakościowych oraz formułowania rekomendacji handlowych
  • Doskonałe zrozumienie procesu sprzedaży
  • Umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność strategicznego myślenia i przywództwa
  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetem

Warunki zatrudnienia:

  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Pakiet świadczeń (opieka medyczna, dodatek lunchowy, MultiSport, ubezpieczenie na życie i podróż)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
announcement.apply