Doradca klienta z językiem litewskim

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy petrochemicznej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

(Warszawa)

Zakres obowiązków:

  • Analiza, skanowanie i weryfikacja zgodności międzynarodowych faktur klientów
  • Przetwarzanie faktur za pomocą specjalnego narzędzia do automatycznego rozpoznawania danych w celu zapewnienia dobrej integracji danych z oprogramowaniem komercyjnym
  • Sprawdzanie zintegrowanych danych (produkt podlegający lub niepodlegający zwrotowi VAT) i uzupełnianie wierszy faktury, jeśli to konieczne.
  • Powiadamianie klientów o odrzuconych fakturach
  • Uczestnictwo w rejestracji list paliwowych
  • Uznawanie należności z tytułu VAT i / lub oleju napędowego
  • Uczestniczenie w różnych pracach administracyjnych we współpracy z rzecznikami praw klienta w zakresie portfela klientów i składania należności z tytułu podatku VAT lub oleju napędowego
  • Regularne informowanie przełożonych i kadry kierowniczej o osiągnięciu celów we wszystkich zadaniach

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Język polski i litewski biegły w mowie i piśmie
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość narzędzi Microsoft Office i możliwość dostosowania się do oprogramowania technicznego
  • Sprawdzone umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne organizacyjne, ustne i pisemne;
  • Dbałość o szczegóły

Klient oferuje:

  • Umowa o pracę
  • Praca w międzynarodowej firmie
  • Pakiet benefitów
announcement.apply