Product Manager

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży elektroniki użytkowej poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Nazwa stanowiska: Product Manager TV

Lokalizacja: Warszawa

Tryb pracy: Stacjonarna (1 dzień Home Office)

Raportowanie do: Product Director

Zakres obowiązków

  • Opracowanie, wdrożenie i egzekucja strategii na produkcie
  • Zarządzanie linią produktów oraz pozycjonowanie produktu na polskim rynku w tym cenowe
  • Rekomendacja zakresu produktów dla kanału w porównaniu z wynikami wydajności kanału sprzedaży  (poprzez zakresy produktów)
  • Udział w wyborze zakresu produktowego - wizyty w fabrykach - w centrali
  • Odpowiedzialność za karty produktu i specyfikację produkt
  • Pozycjonowanie wobec konkurencji oraz śledzenie działań konkurencji
  • Analizy rynku, przedziały cenowe
  • Analityka - kalkulacje, trendy, estymacje, prognozy
  • Pojemności i potencja rynku
  • Wsad do szkoleń produktowych (cechy produktu)
  • Monitorowanie  P&L
  • Cotygodniowy przegląd sprzedaży przez kanały wraz z zespołem sprzedaży;
  • Współpraca z zespołem marketingu i sprzedaży oraz fabrykami

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość rynku premium z kategorii RTV i AGD
  • Perswazja, przekonywanie  i umiejętność zbierania wiadomości
  • Dokładność i sumienność
  • Umiejętność w przygotowywaniu oraz wygłaszaniu argumentów
  • Bardzo dobra znajomość Excel
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego

Warunki zatrudnienia:

  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Pakiet świadczeń (opieka medyczna, dodatek lunchowy, MultiSport, ubezpieczenie na życie i podróż)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
ID: 610 job_post.published_on: 15/10/2024
announcement.apply