Air Solutions Technical & Academy Manager

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży HVAC poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Nazwa stanowiska: Air Solutions Technical & Academy Manager

Siedziba firmy: Warszawa

Zakres regionalny: cała Polska

Raportowanie do: Dyrektor Działu

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja pracy działu technicznego na terenie całej Polski
  • Zarządzanie pracą ogólnopolskiego działu technicznego
  • Back office
  • Koordynacja i nadzór nad uruchamianiem, konfiguracją, diagnostyką systemów klimatyzacyjnych, pomp ciepła
  • Koordynacja zdalnego wsparcia technicznego
  • Koordynacja i wsparcie szkoleń technicznych i projektowych
  • Zarządzanie obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną firm instalacyjnych
  • Prowadzenie rozmów projektowych
  • Współpraca oraz wsparcie działu handlowego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowiskach związanych z zarządzaniem zespołem
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacją
  • Doświadczenie związane z zarządzaniem projektami

Warunki zatrudnienia:

  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Pakiet świadczeń (opieka medyczna, karta obiadowa, MultiSport, ubezpieczenie na życie i podróż)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
announcement.apply