Product Marketing Specialist ID

Dla naszego Klienta, firmy z branży elektronicznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

ID Product Marketing Specialist

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków

  • Organizacja wydarzeń branżowych i produktowych takich jak konferencje, seminaria, spotkania biznesowe i ekspozycje produktowe (wraz z monitorowaniem działań konkurencji).
  • Działania promocyjne online i offline (nasza firma i partnerzy – dealerzy / integratorzy).
  • Prowadzenie kampanii marketingowych (generowanie leadów, działania związane z procesem NPI oraz budowaniem i wzmacnianiem wizerunku marki) na tzw. rynkach wertykalnych.
  • Opracowywanie i przygotowywanie materiałów marketingowych, w tym ulotek, plakatów, tzw. landing pages czy newsletterów (wraz z efektywną dystrybucją).
  • Prowadzenie komunikacji w obszarze PR (wraz z monitorowaniem i raportowaniem).
  • Edycja strony internetowej, w tym wprowadzanie nowych produktów.

Wymagania

  • 2-3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie: preferowany kierunek marketing
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym, umożliwiającym  swobodną komunikację
  • znajomość programów graficznych mile widziana
  • umiejętność prowadzenia kilku projektów
  • kreatywność, innowacyjność
  • umiejętność dotrzymywania terminów

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczny czas pracy, możliwość pracy w modelu hybrydowym
  • pakiet benefitów, m.in. prywatna opieka medyczna dla pracownika i najbliższej rodziny, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, karta lunchowa, dofinansowanie wypoczynku

ID: 706 job_post.published_on: 01/10/2024
announcement.apply